NAKLOFEN ŻEL 1% TOP 60G

  • NAKLOFEN ŻEL 1% TOP 60G
Kod produktu: EAN-5909990414611
14,98 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

RODZAJ REJESTRACJI: Lek

PRODUCENT: KRKA D.D., NOVO MESTO

ILOŚĆ: 60 g  

OPIS: Naklofen Top to lek w postaci żelu do stosowania miejscowo na skórę.

DZIAŁANIE: Substancja czynna zawarta w leku – diklofenak działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

WSKAZANIA: W miejscowym leczeniu: reumatyzmu pozastawowego (bóle mięśni, stany zapalne tkanki łącznej włóknistej, kaletek maziowych, zapalenie ścięgien, zapalenie pochewek ścięgien, bóle lędźwiowego odcinka kręgosłupa lub stawu barkowego); zmian pourazowych (naciągnięcia, skręcenia, zwichnięcia); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.

DAWKOWANIE/SPOSÓB UŻYCIA: Młodzież powyżej 14 lat, osoby dorosłe: 3-4 razy na dobę na miejsce zmienione chorobowo.  

SKŁAD: 1 g żelu zawiera: substancję czynną: diklofenak dietyloamoniowy 11,6 mg (co odpowiada 10 mg diklofenaku sodowego); inne skłądniki leku to: karbomer, makrogol, dietanolamina, alkoholizopropylowy, glikol propylenowy, sodu siarczan bezwodny, makrogolu eter cetostearylowy, decylu oleinian, parafina ciekła, woda oczysczona.

OSTRZEŻENIA: Nie stosować leku w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na substancję czynną - diklofenak lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (w tym glikol propylenowy), jeśli w przeszłości po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego (ASA) lub innych leków z grupy NLPZ wystąpiła duszność - trudności z oddychaniem (astma oskrzelowa), pokrzywka, ostre zapalenie błony śluzowej nosa, jeśli pacjent przyjmuje inne leki zawierające diklofenak lub inne doustne leki NLPZ jak ibuprofen czy ASA, u kobiet w okresie III. trymestru ciąży. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni C. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.  

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.    

  • Szybka dostawa nawet w 48h
  • Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 250 zł
Masz pytanie?
Nasi farmaceuci są do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń do nas lub napisz
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel