LORATADYNA PYLOX 10MG 10TABLETEK

  • LORATADYNA PYLOX 10MG 10TABLETEK
Producent: FSP GALENA
Kod produktu: 5909990801114
7,57 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

RODZAJ REJESTRACJI: Lek

PRODUCENT: FSP GALENA

ADRES PRODUCENTA: ul. Krucza 62, 50-984 Wrocław

ILOŚĆ: 10 tabletek  

 

OPIS:

Lek Loratadyna Pylox przeznaczony do leczenia objawów sezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa, a także przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

 

WSKAZANIA:

Leczenie objawów związanych z alergicznym nieżytem nosa takich jak kichanie, obrzęk błony śluzowej nosa, wyciek z nosa, świąd i pieczenie oczu.

Objawowe leczenie przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

 

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka na dobę.

U dzieci w wieku od 2 do 12 lat stosuje się dawkę w zależności od masy ciała: masa ciała powyżej 30 kg 1 tabletka na dobę; masa ciała poniżej 30 kg 1/2 tabletki na dobę.

Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia.

 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Chronić od światła i wilgoci.

 

SKŁAD:

Substancją czynną leku jest loratadyna.

Jedna tabletka zawiera 10 mg loratadyny.

Pozostałe składniki to: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana kukurydziana, magnezu stearynian.

 

MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Lek jest dobrze tolerowany.

Częstość możliwych działań niepożądanych wymienionych poniżej określono następująco:

  • często (występują u 1 do 10 osób na 100);
  • niezbyt często (występują u 1 do 10 osób na 1 000);
  • bardzo rzadko (występują u mniej niż 1 osoby na 10 000);
  • częstość nieznana (częstość nie może być określona na podstawie dostępnych danych).

Często: ból głowy, nerwowość i zmęczenie (u dzieci w wieku od 2 do 12 lat), senność (u dorosłych i młodzieży).

Niezbyt często: ból głowy, zwiększenie apetytu i zaburzenia snu u dorosłych i młodzieży.

Bardzo rzadko: anafilaksja (ciężka reakcja alergiczna z występującymi nagle trudnościami w oddychaniu, obrzękiem twarzy lub gardła, ciężkimi zawrotami głowy); w razie wystąpienia opisanych objawów należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub zgłosić się do najbliższego szpitala, zawroty głowy, drgawki, przyspieszenie czynności serca, kołatanie serca, nudności, suchość w jamie ustnej, zapalenie błony śluzowej żołądka, nieprawidłowa czynność wątroby, wysypka, łysienie, zmęczenie.

Częstość nieznana: zwiększenie masy ciała.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą , gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

  • Szybka dostawa nawet w 48h
  • Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 290 zł
Masz pytanie?
Nasi farmaceuci są do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń do nas lub napisz
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel