Aspirin C 20 tabletek musujących

  • Aspirin C 20 tabletek musujących
Kod produktu: EAN-5909997195377
19,56 zł
/ opakowanie

RODZAJ REJESTRACJI: lek

PRODUCENT: INPHARM

ILOŚĆ: 20 tabletek

OPIS PODSTAWOWY:

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących, który zawiera składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.: Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo.  

WSKAZANIA:

Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i/lub umiarkowanym nasileniu (na przykład bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Poza tym objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.  

DAWKOWANIE:

Dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek na dobę.

Młodzież w wieku powyżej 12. lat: wyłącznie na zlecenie lekarza: jednorazowo 1 tabletkę na dobę. Tabletki należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach.

SKŁAD:

1 tabletka zawiera: substancje czynne: acidum acetylosalicylicum (kwas acetylosalicylowy) 400mg, acidum ascorbicum (witamina C) 240mg oraz substancje pomocnicze: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.

OSTRZEŻENIA:

Leku nie należy stosować w razie uczulenia na jakikolwiek ze składników preparatu.       

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.        

  • Szybka dostawa nawet w 24h (zamówienia złożone do godz 13:00 realizujemy dziś)
  • Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 249 zł
Masz pytanie?
Nasi farmaceuci są do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń do nas lub napisz
Opinie naszych klientów
pixel