Tampony, Podpaski, Wkładki

( ilość produktów: 36 )

Podczas comiesięcznego krwawienia menstruacyjnego kobiety pragną czuć się przede wszystkim w pełni komfortowo. W naszej aptece online udostępniamy spory wybór podpasek (m.in. probiotycznych), wkładek oraz tamponów z aplikatorem, dbających o higienę intymną oraz zapewniających dyskrecję. Proponowane artykuły pochodzą od renomowanych dostawców, takich jak m.in. Naturella, Bella oraz OB. W ofercie dostępne są też higieniczne wkładki urologiczne Seni i TENA o różnych wymiarach i poziomach chłonności, które doskonale sprawdzą się podczas problemów z nietrzymaniem moczu u kobiet. Prezentujemy również niezwykle chłonne podkłady higieniczne dla kobiet w okresie połogu, które zostały wykonane z przyjaznego dla skóry materiału. 

Podpaski czy tampony?

Wybór określonego artykułu higienicznego chroniącego przed plamieniem zależy przede wszystkim od potrzeb i preferencji każdej kobiety. Niektóre z pań decydują się na produkty probiotyczne lub klasyczne podpaski, które w naszej aptece można nabyć w wielu rozmiarach, a także w opcji z dodatkowymi skrzydełkami (w celu zapewnienia jeszcze lepszej ochrony). Tego rodzaju wkładki mają specjalną warstwę klejącą, dzięki której produkt pozostaje na swoim miejscu, mimo ruchu. Kolejna propozycja to tampony z aplikatorem lub bez, które z kolei są przeznaczone do użytku wewnętrznego. Wiele kobiet ceni sobie takie rozwiązanie ze względu na pełną dyskrecję podczas menstruacji. Produkty wyposażone w specjalny aplikator są łatwe i komfortowe w użyciu, szczególnie dla osób początkujących. Tampony dostępne w naszej aptece internetowej zostały wykonane z organicznych i ekologicznych materiałów (w pełni bezpiecznych dla zdrowia intymnego). Proponujemy artykuły o różnych poziomach chłonności, m.in. Mini (idealne dla nastolatek), Normal, Super, Super Plus oraz ExtraProtect.

Zarówno tampony (z aplikatorem lub bez), jak i podpaski probiotyczne zapewniają pełną swobodę ruchów oraz wysoką ochronę, dzięki czemu kobiety mogą bez przeszkód wykonywać codzienne obowiązki czy uprawiać sport. Część kobiet pragnie czuć się świeżo również na co dzień, dlatego decydują się na noszenie cienkich wkładek higienicznych, które również są dostępne w wielu rozmiarach oraz wersjach zapachowych, zapewniając jeszcze większy komfort. 

Czym są podpaski probiotyczne?

W naszej aptece udostępniamy także artykuły probiotyczne, które pozwalają utrzymać prawidłową florę bakteryjną pochwy oraz właściwe pH miejsc intymnych. Podpaska chroni błonę śluzową pochwy, dzięki czemu ogranicza ryzyko występowania infekcji w trakcie miesiączki. Sprawdź szeroki wybór tamponów probiotycznych, wkładek higienicznych oraz tamponów z aplikatorem lub bez i wybierz odpowiedni dla siebie produkt. 

    pixel