ALLERGOCROM 2% KROPLE DO OCZU , alergia,10ML

  • ALLERGOCROM 2% KROPLE DO OCZU , alergia,10ML
Kod produktu: 5909990898015
16,44 zł
/ szt.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

RODZAJ REJESTRACJI: Lek

PRODUCENT: URSAPHARM Poland Sp. z o.o.

ADRES PRODUCENTA: ul. Malarska 6, 05-092 Łomianki

ILOŚĆ: 10 ml  

 

 

OPIS:

W skład leku wchodzi kromoglikan sodu znany ze swojego działania przeciwalergicznego i przeciwhistaminowego. Jego zastosowanie pozwala zneutralizować dyskomfort mający związek z występowaniem na przykład alergicznego zapalenia spojówek. Łagodzi takie symptomy jak: swędzenie, pieczenie czy łzawienie narządu wzroku.

 

WSKAZANIA:

Do stosowania w przypadku ostrego i długotrwałego alergicznego zapalenia spojówek, m.in. : stanu zapalnego spojówek wywołanego katarem siennym, okresowego uczuleniowego zapalenia rogówki i spojówek.

 

DAWKOWANIE:

Dzieci od 4 roku życia i dorośli: 1 kropla do worka spojówkowego 4 razy na dobę.

 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować tego leku, po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu. Po pierwszym otwarciu butelki lek można stosować przez 6 tygodni.

 

SKŁAD:

Substancją czynną jest: sodu kromoglikan. 1 ml kropli zawiera 20 mg sodu kromoglikanu (Natrii cromoglicas). Substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek, disodu edetynian, glukoza jednowodna, woda do wstrzykiwań.

 

MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. W rzadkich przypadkach może wystąpić przemijające pieczenie oczu, uczucie obecności ciała obcego w oku, przekrwienie i obrzęk spojówek. Objawy te zwykle samoistnie ustępują.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą , gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.   

Parametry techniczne:
Postać:
krop.do oczu
Dawka:
20 mg/ml
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
Niemcy
Nazwa międzynarodowa:
Acidum cromoglicicum
  • Szybka dostawa nawet w 24h (zamówienia złożone do godz 13:00 realizujemy dziś)
  • Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 249 zł
Masz pytanie?
Nasi farmaceuci są do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń do nas lub napisz
Opinie naszych klientów
pixel