WELBOX 150 MG, 30 TABLETEK O ZMODYFIKOWANYM UWALNIANIU

WELBOX 150 MG, 30 TABLETEK O ZMODYFIKOWANYM UWALNIANIU

69,00 zł
brutto / opakowanie
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / opakowanie
Cena regularna: / opakowanie
z
Możesz kupić także poprzez:
Dostępny w bardzo dużej ilości
Dostępny w bardzo dużej ilości
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
WELBOX 150 MG, 30 TABLETEK O ZMODYFIKOWANYM UWALNIANIU
WELBOX 150 MG, 30 TABLETEK O ZMODYFIKOWANYM UWALNIANIU
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
  • Szybka dostawa nawet w 24h (zamówienia złożone do godz 13:00 realizujemy dziś)
  • Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 249 zł
Masz pytanie?
Nasi farmaceuci są do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń do nas lub napisz

REZERWACJA LEKU NA RECEPTĘ!!! ABY ODEBRAĆ ZAREZERWOWANY LEK, NALEŻY OKAZAĆ WAŻNĄ W DNIU ODBIORU RECEPTĘ !!! PREZENTOWANE CENY SĄ CENAMI Z ODPŁATNOŚCIĄ 100%, ODPŁATNOŚĆ ZGODNA Z RECEPTĄ ZOSTANIE NALICZONA W MOMENCIE REALIZACJI!!!

 

OPIS

Lek Welbox jest lekiem stosowanym w depresji, wydawanym z przepisu lekarza. Uważa się, że wpływa
on na pewne substancje w mózgu - noradrenalinę i dopaminę.

 

 

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA LEKU

Leczenie dużych epizodów depresji.
 
 

 

DZIAŁANIE LEKU

Lek przeciwdepresyjny. Selektywny inhibitor neuronalnego wychwytu amin katecholowych (noradrenaliny i dopaminy). Wykazuje minimalny wpływ na wychwyt indoloamin (serotonina). Nie hamuje aktywności MAO. Mechanizm działania w leczeniu depresji nie jest znany, prawdopodobnie jest związany z mechanizmem noradrenergicznym i (lub) dopaminergicznym. Po podaniu doustnym 300 mg chlorowodorku bupropionu w postaci tabl. o zmodyf. uwalnianiu maksymalne stężenie we krwi występuje po około 5 h. Całkowita dostępność biologiczna jest nieznana, dane dotyczące wydalania z moczem sugerują, że co najmniej 87% dawki jest wchłanianie z przewodu pokarmowego. Podanie bupropionu w formie tabl. o zmodyf. uwalnianiu w trakcie posiłku nie ma wpływu na jego wchłanianie. Bupropion jest intensywnie metabolizowany w organizmie. Trzy główne metabolity - hydroksybupropion, treohydrobupropion i erytrohydrobupropion wykazują aktywność farmakologiczną. Hydroksybupropion powstaje przede wszystkim z udziałem CYP2B6. Bupropion i hydroksybupropion są inhibitorami izoenzymu CYP2D6. Aktywne metabolity są następnie metabolizowane do postaci nieaktywnych i wydalane z moczem. Bupropion, hydroksybupropion i treohydrobupropion wiążą się z białkami w stopniu umiarkowanym (odpowiednio 84%, 77%, 42%). Bupropion jest wydalany głównie w postaci metabolitów: 87% z moczem i 10% z kałem, tylko 0,5% bupropionu jest wydalane w postaci niezmienionej. Średni T0,5 w fazie eliminacji bupropionu i hydroksybupropionu wynosi ok. 20 h,treohydrobupropionu - 37 h,erytrohydrobupropionu-33 h.
 
 

 

DAWKOWANIE LEKU

Doustnie.

Dorośli: początkowo 150 mg raz na dobę. Jeżeli po 4 tyg. leczenia dawką 150 mg nie jest widoczna poprawa, dawkę można zwiększyć do 300 mg raz na dobę. Pomiędzy kolejnymi dawkami powinna być zachowana co najmniej 24-godzinna przerwa. Początek działania bupropionu obserwuje się po 14 dniach od rozpoczęcia leczenia. Pełny efekt przeciwdepresyjny może być widoczny dopiero po kilku tyg. leczenia. Pacjenci z depresją powinni być leczeni przez okres co najmniej 6 mies., aby mieć pewność, że nie występują już u nich objawy choroby. Podczas zmiany terapii z tabletek zawierających bupropion podawanych 2 razy na dobę, na tabl. o zmodyf. uwalnianiu podawane raz na dobę, należy stosować taką samą całkowitą dawkę dobową, jeżeli jest to możliwe. Przerwanie leczenia. Chociaż objawy odstawienne, nie były obserwowane w badaniach klinicznych, należy rozważyć stopniowe zmniejszanie dawki. Nie można wykluczyć efektu „z odbicia” lub reakcji odstawiennych. 

Szczególne grupy pacjentów. U pacjentów z lekkimi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności wątroby oraz u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek zalecaną dawką jest 150 mg raz na dobę. Nie określono jednoznacznie skuteczności stosowania u osób w podeszłym wieku; w badaniu klinicznym stosowano taką samą dawkę, jak u dorosłych osób, jednak nie można wykluczyć większej wrażliwości u niektórych osób w podeszłym wieku. 

Sposób podania. Lek może być przyjmowany z posiłkiem lub bez posiłku. Tabletki należy połykać w całości. Tabletek nie należy przełamywać, rozkruszać ani żuć, ponieważ może to prowadzić do zwiększenia ryzyka wystąpienia działań niepożądanych, w tym napadów drgawkowych. Nierozpuszczalna otoczka tabletki o zmodyf. uwalnianiu może pozostać nienaruszona podczas transportu przez przewód pokarmowy i zostać wydalona z kałem. Zaleca się unikanie podawania leku tuż przed zaśnięciem, aby zmniejszyć ryzyko występowania bezsenności (przy czym należy pamiętać o co najmniej 24 h przerwy między dawkami).

 

  

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA LEKU

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu po: „EXP”. Termin
ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.

Brak specjalnych zaleceń dotyczących temperatury przechowywania leku.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią i światłem.
Po pierwszym otwarciu: nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Zużyć w ciągu 3 miesięcy.

Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać
farmaceutę jak usunąć leki, których się już nie używa. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

 

 

SKŁAD LEKU

Substancją czynną leku jest bupropionu chlorowodorek. Każda tabletka zawiera 150 mg
bupropionu chlorowodorku.
Pozostałe składniki to:
• rdzeń tabletki: hydroksypropyloceluloza (470 cps), celuloza mikrokrystaliczna krzemowana,
  kwas stearynowy, magnezu stearynian
• otoczka tabletki: Opadry white 29A18501 (etyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, tytanu
  dwutlenek (E 171)), trietylu cytrynian, kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1),
  talk .

 

 

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE LEKU

Bardzo często: bezsenność, ból głowy, suchość jamy ustnej, nudności, wymioty. Często: pokrzywka, utrata apetytu, pobudzenie, lęk, drżenia, zawroty głowy, zaburzenia smaku, zaburzenia widzenia, szumy uszne, wzrost ciśnienia tętniczego krwi (w niektórych przypadkach znaczny), zaczerwienienie twarzy, ból brzucha, zaparcia, wysypka, świąd, potliwość, gorączka, ból w klatce piersiowej, osłabienie. Niezbyt często: zmniejszenie masy, depresja, splątanie, zaburzenia koncentracji, tachykardia. Rzadko: napady drgawkowe (najczęściej uogólnione napady toniczno-kloniczne, które mogą niekiedy powodować ponapadowe splątanie lub zaburzenia pamięci). Bardzo rzadko: nasilone reakcje nadwrażliwości (w tym obrzęk naczynioruchowy, duszność, skurcz oskrzeli, wstrząs anafilaktyczny; odnotowywano również ból stawów, ból mięśni i gorączkę w połączeniu z wysypką i innymi objawami wskazującymi na wystąpienie reakcji nadwrażliwości o charakterze opóźnionym; objawy te mogą przypominać chorobę posurowiczą), zaburzenia stężenia glukozy we krwi, agresja, wrogość, rozdrażnienie, niepokój, omamy, nietypowe sny włącznie z koszmarami sennymi, depersonalizacja, urojenia, paranoidalne myśli, dystonia, ataksja, parkinsonizm, brak koordynacji, zaburzenia pamięci, parestezja, omdlenie, kołatanie serca, rozszerzenie naczyń, niedociśnienie ortostatyczne, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, żółtaczka, zapalenie wątroby, rumień wielopostaciowy, zespół Stevens-Johnsona, zaostrzenie łuszczycy, drganie mięśni, zaburzenia częstości oddawania moczu, zatrzymanie moczu, nietrzymanie moczu.
Częstość nieznana: niedokrwistość, leukopenia, trombocytopenia, hiponatremia, myśli samobójcze i zachowania samobójcze (w trakcie leczenia bupropionem lub w krótkim czasie po przerwaniu leczenia), psychoza, dysfemia, napad lęku panicznego, zespół serotoninowy (w wyniku interakcji między bupropionem a lekiem serotoninergicznym, takim jak SSRI lub SNRI), nasilenie objawów tocznia rumieniowatego układowego, toczeń rumieniowaty skórny, ostra uogólniona osutka krostkowa.

 

 

INFORMACJE OSTRZEGAWCZE PRZED ZASTOSOWANIEM LEKU

 Kiedy nie stosować leku Welbox
- jeśli pacjent ma uczulenie na bupropion lub którykolwiek z pozostałych składników tego
  leku 
- jeżeli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne leki zawierające bupropion
- jeżeli pacjent choruje na padaczkę lub w przeszłości występowały u niego napady
  drgawkowe
- jeżeli u pacjenta występują lub występowały w przeszłości zaburzenia jedzenia (np. bulimia
  lub jadłowstręt psychiczny – anoreksja)
- jeżeli pacjent ma guza mózgu
- jeżeli pacjent, który nadużywa alkoholu, właśnie zaprzestał picia alkoholu lub zamierza to
  uczynić
- jeżeli u pacjenta występują poważne choroby wątroby
- jeżeli pacjent zaprzestał ostatnio przyjmowania leków uspokajających lub ma zamiar to
  uczynić w trakcie przyjmowania leku Welbox
- jeżeli pacjent przyjmuje lub w ciągu ostatnich 14 dni przyjmował leki przeciwdepresyjne
  nazywane inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO).
Jeżeli którakolwiek z powyższych sytuacji dotyczy pacjenta, należy natychmiast skontaktować się

z lekarzem prowadzącym i nie przyjmować leku Welbox.

Ostrzeżenia i środki ostrożności
Przed rozpoczęciem przyjmowania leku Welbox należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą:
- jeśli pacjent ma zespół Brugadów (rzadką, uwarunkowaną genetycznie chorobę wpływającą na rytm
  serca) lub jeśli w jego wywiadzie rodzinnym stwierdzono zatrzymanie akcji serca lub przypadek nagłej
  śmierci.

Należy poinformować lekarza prowadzącego przed rozpoczęciem leczenia lekiem Welbox:

• jeżeli pacjent regularnie pije duże ilości alkoholu
• jeżeli pacjent ma cukrzycę i stosuje insulinę lub doustne leki przeciwcukrzycowe
• jeżeli pacjent miał w przeszłości poważną ranę głowy lub uraz głowy.

Bupropion może wywoływać napady drgawkowe u około 1 na 1000 pacjentów. Wystąpienie tego
działania niepożądanego jest bardziej prawdopodobne u pacjentów z grup wymienionych powyżej.
Jeśli w trakcie leczenia wystąpią napady drgawek, należy przerwać stosowanie leku Welbox.
Nie należy go więcej przyjmować i trzeba skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

• Jeżeli pacjent ma chorobę dwubiegunową (skrajne wahania nastroju), ponieważ Welbox może
  wywołać epizod tej choroby.

• Jeżeli pacjent przyjmuje inne leki przeciwdepresyjne, ponieważ stosowanie tych leków
  jednocześnie z lekiem Welbox może prowadzić do zespołu serotoninowego, stanu potencjalnie
  zagrażającego życiu (patrz „Welbox a inne leki” w punkcie 2).

• Jeżeli u pacjenta występują choroby wątroby lub nerek, ponieważ mogą u niego z większym
  prawdopodobieństwem wystąpić działania niepożądane.

Jeżeli którakolwiek z powyższych sytuacji dotyczy pacjenta, należy ponownie skontaktować się
z lekarzem prowadzącym przed rozpoczęciem przyjmowania leku Welbox. Lekarz może stwierdzić
konieczność prowadzenia terapii pod ścisłą kontrolą lub zalecić inne leczenie.

Myśli o samobójstwie oraz nasilenie objawów depresji
U pacjentów z depresją mogą wystąpić czasami myśli o samouszkodzeniu lub samobójstwie. Takie
zachowania mogą się nasilić, kiedy pacjent po raz pierwszy zaczyna przyjmować leki przeciwdepresyjne,
ponieważ zanim te leki zaczną działać upływa pewien czas, zwykle około dwóch tygodni, a czasami
dłużej.
Myśli takie mogą wystąpić częściej:
• jeśli pacjent miał wcześniej myśli samobójcze lub myśli o samouszkodzeniu
• jeśli pacjent jest młodym dorosłym. Badania kliniczne wykazały zwiększone ryzyko zachowań
  samobójczych u dorosłych w wieku poniżej 25 lat z zaburzeniami psychicznymi, którzy byli
  leczeni lekami przeciwdepresyjnymi.

W przypadku wystąpienia kiedykolwiek myśli o samouszkodzeniu lub samobójstwie, należy
natychmiast skontaktować się z lekarzem prowadzącym lub udać się do szpitala.

Pomocne może okazać się poinformowanie krewnego lub przyjaciela, że pacjent ma depresję
i poproszenie ich o przeczytanie tej ulotki. Pacjent może poprosić o poinformowanie go w przypadku,
gdy uznają oni, że depresja pacjenta nasila się lub też, gdy zmiany w jego zachowaniu stają się
niepokojące.

Welbox z alkoholem
Alkohol może wpływać na działanie leku Welbox i ich jednoczesne przyjęcie może w rzadkich
przypadkach powodować nerwowość lub zmieniać stan psychiczny. Niektórzy pacjenci stają się
bardziej wrażliwi na alkohol podczas przyjmowania bupropionu. Lekarz może zalecić rezygnację
z picia alkoholu (piwa, wina, wódki) albo znaczne ograniczenie jego spożycia podczas przyjmowania
leku Welbox. Jeżeli pacjent aktualnie pije duże ilości alkoholu, nie należy nagle zaprzestawać picia,
gdyż może to wywołać napad drgawkowy.

Należy porozmawiać z lekarzem o piciu alkoholu przed rozpoczęciem przyjmowania leku Welbox.

Wpływ na badania moczu
Welbox może wpływać na wyniki badań laboratoryjnych na obecność innych leków. Jeśli pacjent jest
poddawany takiemu badaniu, powinien poinformować lekarza lub pielęgniarkę, że przyjmuje lek
Welbox.

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn
Jeżeli lek Welbox powoduje zawroty głowy lub uczucie pustki w głowie, nie należy prowadzić
pojazdów ani obsługiwać maszyn.

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE OPAKOWANIA LEKU

Kremowobiałe do jasnożółtych, okrągłe, obustronnie wypukłe tabletki o średnicy około 8,1 mm.

Lek dostępny jest w pojemnikach zawierających 7, 30, 60 lub 90 tabletek.
Pojemnik zawiera też kapsułkę osuszającą, która chroni tabletki przed wilgocią. Nie należy spożywać
kapsułki.

Nie wszystkie wielkości opakowań muszą znajdować się w obrocie.

Podmiot odpowiedzialny i wytwórca

Podmiot odpowiedzialny
+pharma arzneimittel gmbh
Hafnerstrasse 211
8054 Graz
Austria

Wytwórca
Balkanpharma-Dupnitsa AD
3 Samokovsko Shosse Str.
2600 Dupnitsa
Bułgaria

Genericon Pharma Gesellschaft m.b.H.
Hafnerstrasse 211
8054 Graz
Austria

W celu uzyskania informacji o nazwach tego leku, pod którymi został dopuszczony do obrotu w krajach
członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub uzyskania innych bardziej szczegółowych
informacji, należy zwrócić się do przedstawiciela podmiotu odpowiedzialnego:
+pharma Polska sp. z o.o.
ul. Podgórska 34
31-536 Kraków, Polska
tel. +48 12 262 32 36
e-mail: krakow@pluspharma.eu

 

 

STOSOWANIE INNYCH LEKÓW

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych obecnie lub
ostatnio, a także o tych lekach, które pacjent planuje przyjmować, również o lekach ziołowych lub
witaminach, w tym kupowanych bez recepty. Lekarz może zmienić dawkę leku Welbox, zalecić zmianę
dawkowania lub odstawienie innych przyjmowanych leków.

Jeżeli pacjent przyjmuje aktualnie lub przyjmował w ciągu ostatnich czternastu dni inne leki
przeciwdepresyjne nazywane inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO), należy skontaktować się
z lekarzem prowadzącym bez przyjmowania leku Welbox.

Niektórych leków nie można przyjmować jednocześnie z lekiem Welbox. Niektóre z nich mogą
zwiększyć ryzyko wystąpienia drgawek lub napadów drgawkowych. Inne leki mogą zwiększyć ryzyko
innych działań niepożądanych. Przykłady takich leków wymieniono poniżej, ale nie jest to pełny wykaz.

Napady drgawkowe mogą wystąpić częściej niż zwykle:
• jeśli pacjent przyjmuje inne leki przeciwdepresyjne lub leki stosowane w leczeniu chorób
  psychicznych
• jeśli pacjent przyjmuje teofilinę - lek na astmę lub chorobę płuc
• jeśli pacjent przyjmuje tramadol - silny lek przeciwbólowy
• jeśli pacjent przyjmuje leki uspokajające lub jeśli zamierza zaprzestać ich stosowania podczas
  przyjmowania leku Welbox (patrz także „Kiedy nie stosować leku Welbox” w punkcie 2)
• jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwmalaryczne (takie jak meflokina lub chlorokina)
• jeśli pacjent przyjmuje leki pobudzające lub inne leki, które kontrolują masę ciała lub apetyt
• jeśli pacjent przyjmuje steroidy (doustnie lub we wstrzyknięciach)
• jeśli pacjent przyjmuje antybiotyki nazywane chinolonami
• jeśli pacjent przyjmuje niektóre rodzaje leków przeciwhistaminowych, które mogą powodować
  senność
• jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwcukrzycowe.
Jeżeli którakolwiek z powyższych sytuacji dotyczy pacjenta, przed rozpoczęciem przyjmowania leku
Welbox należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Lekarz oszacuje ryzyko
i korzyści z zastosowania leku Welbox.

Prawdopodobieństwo wystąpienia innych działań niepożądanych może się zwiększyć:
• jeśli pacjent przyjmuje inne leki przeciwdepresyjne (takie jak amitryptylina, fluoksetyna,
  paroksetyna, cytalopram, escytalopram, wenlafaksyna, dosulepina, dezypramina lub
  imipramina) lub leki na inne choroby psychiczne (takie jak klozapina, rysperydon, tiorydazyna
  lub olanzapina). Lek Welbox może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami stosowanymi
  w leczeniu depresji i mogą wystąpić zmiany stanu psychicznego (np. pobudzenie, omamy,
  śpiączka) oraz inne działania niepożądane, takie jak temperatura ciała powyżej 38ºC,
  przyspieszenie akcji serca, niestabilne ciśnienie krwi, przesadzone reakcje odruchowe,
  sztywność mięśni, brak koordynacji i/lub objawy układu pokarmowego (np. nudności, wymioty,
  biegunka).
• jeśli pacjent przyjmuje leki stosowane w leczeniu choroby Parkinsona (lewodopa, amantadyna,
  orfenadryna)
• jeśli pacjent przyjmuje leki, które wpływają na metabolizm leku Welbox (karbamazepina,
  fenytoina, kwas walproinowy)
• jeśli pacjent przyjmuje niektóre leki stosowane w leczeniu nowotworów złośliwych (takie jak
  cyklofosfamid, ifosfamid)
• jeśli pacjent przyjmuje tyklopidynę lub klopidogrel, stosowane głównie w zapobieganiu
  udarowi
• jeśli pacjent przyjmuje leki β-adrenolityczne (takie jak metoprolol)
• jeśli pacjent przyjmuje niektóre leki do leczenia nieregularnego rytmu serca (propafenon
  i flekainid)
• jeśli pacjent stosuje plastry nikotynowe, jako środek wspomagający odzwyczajanie się od
  palenia tytoniu.
Jeżeli którakolwiek z powyższych sytuacji dotyczy pacjenta, należy niezwłocznie skontaktować się
z lekarzem prowadzącym przed rozpoczęciem przyjmowania leku Welbox.

Lek Welbox może wykazywać mniejszą skuteczność:
• jeśli pacjent przyjmuje rytonawir lub efawirenz - leki stosowane w leczeniu zakażeń HIV.
  Jeśli ta sytuacja dotyczy pacjenta należy poinformować lekarza prowadzącego. Lekarz
  prowadzący oceni skuteczność leku Welbox u pacjenta. Może zaistnieć konieczność
  zwiększenia dawki lub zmiany sposobu leczenia depresji.
Nie należy zwiększać dawki leku Welbox bez zalecenia lekarza prowadzącego, ponieważ może to
zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, w tym napadów drgawkowych.

Lek Welbox może powodować zmniejszenie skuteczności innych leków:
• jeśli pacjent przyjmuje tamoksifen - stosowany w leczeniu raka piersi.Jeśli ta sytuacja dotyczy
  pacjenta, należy powiedzieć o tym lekarzowi. Może zaistnieć konieczność zmiany sposobu leczenia
  depresji.
• jeśli pacjent stosuje digoksynę z powodu problemów z sercem. Jeśli ta sytuacja dotyczy
  pacjenta, należy powiedzieć o tym lekarzowi. Lekarz może rozważyć dostosowanie dawki
  digoksyny.

 

 

CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ

Nie należy przyjmować leku Welbox jeśli pacjentka jest w ciąży, przypuszcza, że może być w ciąży lub
gdy planuje mieć dziecko, chyba że lekarz zaleci inaczej. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku
w ciąży należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Niektóre, ale nie wszystkie, badania wskazują
na zwiększone ryzyko wad wrodzonych, szczególnie wad serca u dzieci, których matki stosowały
bupropion. Nie wiadomo, czy było to spowodowane stosowaniem bupropionu.

Substancja aktywna leku Welbox może przenikać do mleka matki. Przed zastosowaniem leku Welbox
należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

 

 

STOSOWANIE LEKU U DZIECI I MŁODZIEŻY

Welbox nie jest zalecany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 18 lat.
U dzieci w wieku poniżej 18 lat leczonych lekami przeciwdepresyjnymi istnieje zwiększone ryzyko
myśli i zachowań samobójczych.

 

 

 

Powyższy artykuł służy wyłącznie do uzyskania ogólnych informacji o leku. Zanim zdecydujesz się na użycie leku, zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Niewłaściwe stosowanie leków zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Symbol
5901720140500
Kod producenta
5901720140500
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel